hledej zboží:  

HAIRPLUS
HAIRPLUS

HAIRPLUS

HAIRPLUS - FLUID NA RŮST řasy a obočí. Hairplus je růstový fluid, díky kterému při každodenním používání vaše řasy a obočí začnou růst. Řasy a obočí se vám prodlouží, jsou tlustší a hustší. Hairplus vám může pomoci při dosažení jejich maximální přirozené délky, hustoty a tloušťky. Jednička na trhu !!!

Kolekce: Facederma
 
Dostupnost: skladom Viac informácii
 
Cena s DPH: 2 280,00 / ks
 
+ -
ks
Návrat

HAIRPLUS - popis

Způsob fungování

Hlavní účinná látka přípravku je prostanoidních molekula, která přímo podporuje růst vašich řas a obočí. Hairplus stimuluje práceschopnost vlasových folikulů a podněcuje jejich přirozený růstový potenciál. Biopeptidy v přípravku posilují vlasovou strukturu vašich řas a obočí a redukují vypadávání vlásků a chloupků. Díky vitaminem A, C a E je pokožka kolem vašich řas a obočí vyživována a chráněná před škodlivými vlivy okolí. Ženšenový extrakt obsažený v přípravku podporuje prokrvení vlasových folikulů a okolní pokožky. Dále je tak umožněno lepší zásobování výživnými látkami, takže růstový potenciál vašich vlasových folikulů se dá maximalizovat. Pantenol, květinové a ovocné výtažky jsou další obsahové složky přípravku, které folikuly oživují, dělají řasy a obočí hebkými a zklidňují pokožku v případě podráždění.

Absolutně bezpečné použití

Hairplus se používá lokálně. Dávejte, prosím, pozor na to, abyste ho nanášely vždy správně a aby se vám nedostal do očí. Klinické studie a mnoho svědectví našich zákaznic ukazují, že k vedlejším účinkům nedochází. Jedna lahvička přípravku s 3 ml stačí na 10 - 12 dvanáct týdenní použití. Postačuje tak na více než průměrnou dobu trvání maximálního růstu řas a obočí. Používání vícekrát denně nevede k žádnému dalšímu zvýšení růstu. Doporučená aplikace jednou denně postačuje.

 

Příslušenství k produktu HAIRPLUS

K tomuto produktu zatím nebylo přidáno žádné příslušenství k dokoupení.


Máte dotaz k produktu HAIRPLUS ?© 2010 - 2019 Svetkrasy.cz, vytvořilo MaM Multimedia, s.r.o.