hledej zboží:  

Hledáte také jako: LIPBOOST, zvětšování rtu

LIPplus Booster
LIPplus Booster

LIPplus Booster

NEDÁVNÝ PRODUKT! S LIPplus začíná nová éra zvětšování objemu jednoduchým použitím balzámu na rty. Během několika minut budou vaše rty větší, plnější a okouzlí smyslným leskem. Budou vypadat nádherně, stanou se příjemné, měkké, atraktivní červené, bez vrásek a sexy.

Kolekce: Facederma
 
Dostupnost: skladom Viac informácii
 
Cena s DPH: 689,00 / ks
 
+ -
ks
Návrat

LIPplus Booster - popis

S LIPplus začíná nová éra zvětšování objemu jednoduchým použitím balzámu na rty . Během několika minut budou vaše rty větší, plnější a okouzlí smyslným leskem . Budou vypadat nádherně , stanou se příjemné , měkké, atraktivní červené , bez vrásek a sexy .
 
Malou snahou dosáhnete fantastickou výsledek , stačí použít LIPplus stejně jako lesk na rty nebo Váš oblíbený rtěnku. Nechte LIPplus působit asi čtyři minuty , během nichž nedávejte rty k sobě, aby nedošlo k potlačení přirozené stimulace metabolismu a krevního oběhu . LIPBOOST ( LIP - plus) můžete používat každodenně tak často , jak jen budete chtít .
 
Aplikace: Jemné , příjemné , výživné sérum s aplikátorem na rty .
 
 
Plný účinek pro pařezy rty .
 
Niacin je vitamin rozpustný ve vodě , který patří ke skupině vitamínů B. Niacin je důležitý pro regeneraci a dostatečnou úroveň vlhkosti pokožky. Platí to samozřejmě i pro rty . Niacin podněcuje pokožku k obnově . Navíc posiluje zdraví buněk a strukturu pokožky . Přes LIPplus Booster dokáže niacin jednoduše a rychle vniknout do pokožky rtů a uvolnit v ní své regenerující účinné látky . Niacin má kromě toho rozhodující podíl na tělu vlastní tvorbě kolagenu a zpevňuje jemné linie . Při pravidelném používání jsou rty po čtyřech týdnech plnější a smyslnější .
Kolagen je důležitým proteinem , který se v organismu vyskytuje mimo jiné ve vazivové tkáni av pokožce. Kolagen dodává pokožce pevnost a pružnost a zajišťuje jí tím zdravý a vitální vzhled. S přibývajícím věkem elastičnost pokožky klesá - platí to i pro rty .
LIPplus Booster působí jemně a bez plastické chirurgie proti tomuto procesu stárnutí - s překvapivě krásným výsledkem !

Příslušenství k produktu LIPplus Booster

K tomuto produktu zatím nebylo přidáno žádné příslušenství k dokoupení.


Máte dotaz k produktu LIPplus Booster ?© 2010 - 2019 Svetkrasy.cz, vytvořilo MaM Multimedia, s.r.o.