hledej zboží:  

Podsekce:

Slupovací revitelizačná čistící maska - Tropické ovoce 80 ml

Slupovací revitelizačná čistící maska - Tropické ovoce 80 ml

Revitalizační a omlazující maska ​​z tropického ovoce.

Kolekce: Montagne Jeunesse
 
Dostupnost: skladom Viac informácii
 
Cena s DPH: 169,00 / ks
 
+ -
ks
Návrat

Slupovací revitelizačná čistící maska - Tropické ovoce 80 ml - popis

Revitalizační a omlazující maska ​​z tropického ovoce dodá pleti množství energie. Výtažky z červených hroznů, ovoce Noni (ovoce Noni roste na Havajských ostrovech a obsahuje více než 100 aktivních složek ...) a šťavnatého manga revitalizují a čistí póry pokožky. Odstraňují odumřelé kožní buňky. Výsledkem je krásná, mladě vypadající pokožka.

Složení:

Použití:

Masku aplikujte na omytou a osušenou tvář. Rovnoměrně naneste prsty tenkou vrstvu masky na obličej a krk, tak abyste nezasáhli oči, rty a vlasy. Masku nechte působit 15 - 20 minut až úplně zaschne. Zcela suchou masku pak jemně odlúpte (netahejte), pokud zůstanou malé kousky masky na tváři, tak jejich smyjte vlažnou vodou. Tvář pak osušte. Doporučené používání je jeden krát za týden.

Varování: Přírodní složky se mohou lišit v barvě. Podobně jako všechny kosmetické potřeby doporučujeme tuto masku uchovávat mimo dosah dětí. Při používání se vyhněte očím. Maska je pouze pro venkovní použití. Před prvním použitím doporučujeme udělat test dráždivosti (nanést na kousek pleti a počkat na případnou reakci).

 

 

Příslušenství k produktu Slupovací revitelizačná čistící maska - Tropické ovoce 80 ml

K tomuto produktu zatím nebylo přidáno žádné příslušenství k dokoupení.


Máte dotaz k produktu Slupovací revitelizačná čistící maska - Tropické ovoce 80 ml ?© 2010 - 2021 Svetkrasy.cz, vytvořilo MaM Multimedia, s.r.o.