hledej zboží:  

StretchRedux 150ml
StretchRedux 150ml
StretchRedux 150ml

StretchRedux 150ml

StretchReduxTM / MC redukuje strie StretchRedux je řešení pro nechtěné strie (které často vznikají po zhubnutí nebo přibrání na hmotnosti). StretchRedux napomáhá prevenci strií během prvních měsíců těhotenství a po porodu omezuje a zmírňuje zarudnutí pokožky. StretchRedux redukuje a zjemňuje strie po porodu. StretchRedux nejen že vyhlazuje, zjemňuje strie a způsobí jejich vyblednutí, ale také neutralizuje stárnutí pokožky (antioxidační účinek). Složení přípravku StretchRedux mění strukturu pokožky se striemi a obnovuje přirozenou pružnost, elastičnost a tonus pokožky.

Kolekce: S.R.Innovative Products Inc., Canada
 
Dostupnost: skladom Viac informácii
 
Cena s DPH: 1 999,00 / ks
 
+ -
ks
Návrat

StretchRedux 150ml - popis

 

StretchReduxTM / MC redukuje strie

StretchRedux je řešení pro nechtěné strie (které často vznikají po zhubnutí nebo přibrání na hmotnosti). StretchRedux napomáhá prevenci strií během prvních měsíců těhotenství a po porodu omezuje a zmírňuje zarudnutí pokožky. StretchRedux redukuje a zjemňuje strie po porodu. StretchRedux nejen že vyhlazuje, zjemňuje strie a způsobí jejich vyblednutí, ale také neutralizuje stárnutí pokožky (antioxidační účinek). Složení přípravku StretchRedux mění strukturu pokožky se striemi a obnovuje přirozenou pružnost, elastičnost a tonus pokožky.

Pokyny: Pokožku důkladně omyjte vodou a mýdlem a nechte uschnout. Přípravek důkladně protřepejte, nastříkejte dostatečné množství na postiženou oblast a vmasírujte do pokožky pro lepší vstřebání. Doporučení: Aplikujte 2 až 3krát denně. Strie vždy zcela pokryjte přípravkem StretchRedux. Upozornění: Zabraňte vniknutí přípravku do očí. Přípravek je určen pouze k zevnímu použití. Přerušte používání, pokud se vyskytne zarudnutí nebo vyrážka. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení: Tento exkluzivní přípravek obsahuje: Aqua, výtažek z listů Aloe barbadensis, butylen glykol, butylen glykol (a) voda (a) cetyl hydroxyethylcelulózu (a) rutin (a) palmitoyl oligopeptid (a) palmitoyl tetrapeptid-7 (a) výtažek z Phaseolus Iunatus (fazole měsíční), PEG-8, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, cocoyl sodný - aminokyseliny (a) sarozín (a) aspart draselný (a) aspart hořečnatý, fenoxyethanol, alantoin, panthenol, sorbitol (a) výtažek z kvasnic , voda (a) glykosaminoglykanů (a) sclerotium gum, hyaluronát sodný, olej z dřeva Aniba rosaeodora (palisandr), olej z Cymbopagon martini, olej z plodů Rosa canina, tetrasodium EDTA, olej z Lavandula angustifolia (levandule), glukonát manganičitý, kyselina citronová.

Vyrobeno v Kanadě.

Jsme výhradním dovozcem značky S.R. Innovative Products Inc. . Pro více informací o velkoobchodním ceníku nás kontaktujte na shopnet@shopnet.sk nebo tel: +421 905 860 281

 

Příslušenství k produktu StretchRedux 150ml

K tomuto produktu zatím nebylo přidáno žádné příslušenství k dokoupení.


Máte dotaz k produktu StretchRedux 150ml ?© 2010 - 2021 Svetkrasy.cz, vytvořilo MaM Multimedia, s.r.o.