hledej zboží:  

VoluBreast 75 ml
VoluBreast 75 ml

VoluBreast 75 ml

PŘÍPRAVEK NA ZVĚTŠENÍ POPRSÍ Zvětšení vzhledu poprsí, zpevňující účinek, redukce strií, antioxidační účinek. Volubreast dokáže viditelně zlepšit vzhled prsou, dekoltu a krku za 8 týdnů. Přípravek je lehký, hedvábný, nemastný a příjemný na dotek. Používejte každý den na prevenci a / nebo léčbu. Aktivní složky přípravku VolubreastTM / MC působí pouze na tukovou tkáň pokožky. Tento produkt nemá hormonální účinky, a proto se může používat i během menstruace a po menopauze.

Kolekce: S.R.Innovative Products Inc., Canada
 
Dostupnost: skladom Viac informácii
 
Cena s DPH: 1 499,00 / ks
 
+ -
ks
Návrat

VoluBreast 75 ml - popis

PŘÍPRAVEK NA ZVĚTŠENÍ POPRSÍ

Zvětšení vzhledu poprsí
Zpevňující účinek
Redukce strií
Antioxidační účinek
 
VolubreastTM / MC dokáže viditelně zlepšit vzhled poprsí, dekoltu a krku za 8 týdnů.
 
Poprsí ultimativní symbolem ženskosti. Těhotenství, přibrání na hmotnosti nebo zhubnutí, věk nebo hormonální vlivy mohou způsobit změny ve vzhledu poprsí. Oblast prsou, hrudníku a krku jsou citlivé a je třeba jim věnovat specifickou preventivní péči.
 
VolubreastTM / MC byl vyvinut speciálně pro tyto partie!
 
KDO BY MĚL POUŽÍVAT VOLUBREASTTM / MC?
 
· Mladé ženy, které přibraly nebo zhubli nebo porodily dítě - to jsou všechno faktory, které ovlivňují pevnost pokožky. Když pokožka obsahuje méně lipidů, ztrácí objem a elastičnost.
 
· Ženy ve věku 35 let a starší. Postupem času se hladiny lipidů snižují a pokožka se ztenčuje, čímž zřetelněji ukazuje příznaky stárnutí. Pokožka na krku se stává jemnější a začíná Ovis, oblast dekoltu se krčí, prsa ztrácejí pevnost, ztrácíme naději a často se objeví strie.
 
· Všechny ženy po plastické operaci prsou, dekoltu nebo krku, které si chtějí zachovat svůj vylepšený vzhled.
 
VolubreastTM / MC je vhodný pro všechny tyto ženy! Používáním přípravku VolubreastTM / MC pro každodenní péči o pokožku na prsou, dekoltu a krku pomáhá udržet nebo obnovit krásu a mladistvý vzhled těchto většinou zanedbávaných partií těla.
 
 VOLUBREASTTM / MC V 3 KROCÍCH
 
?? ZVĚTŠENÍ OBJEMU = ještě krásnější PRSA
 
VolubreastTM / MC napomáhá zvětšit objem vašeho poprsí stimulací ukládání přirozených lipidů v pokožce prsou. Toto doplňování lipidů zvětšuje objem pokožky v průměru až o 8,4% (viz výsledky testů níže). Prsa vypadají plnější, kulatější a mladší. S PŘÍPRAVKEM VOLUBREASTTM / MC UCÍTÍTE ROZDÍL V podprsenka!
 
TESTY ÚČINNOSTI *
 
Průměrný přírůstek po 56 dnech +8,4%
 
* Klinické testy účinku byly provedeny na 30 ženách / s aplikací dvakrát denně / po dobu 56 dní / objem horních partií hrudníku se vyhodnocoval metodou FOITS. Společnost S.R. Innovative Products Inc. používá (více než) 20 ingrediencí při výrobě svého produktu VolubreastTM / MC, včetně látky VolufilineTM / MC, patentované ingredience od SedermaTM / MC.
 
NAPNUTÍ = ZPEVNĚNÍ
 
VolubreastTM / MC zvyšuje pevnost a elastičnost kůže. Náznaky uvolnění pokožky postupně zmizí. Díky napínacímu účinku přípravek VolubreastTM / MC napíná pokožku prsou, dekoltu a krku. Vaše prsa budou pevnější! (Viz výsledky testů dále v textu.) Lepší tonus pokožky v oblasti dekoltu poskytuje prsům lepší oporu a vytváří i atraktivnější KŘIVKY. Pokožka na hrudníku a krku se stává hutnější a viditelně pevnější.
 
TESTY ÚČINNOSTI *
 
2% relipidium
 
2% koktejl aminokyselin
 
Lipidy celkem
 
+ 49,8%
 
- 31,5%
 
 * Uvedené výsledky ukazují, že látka RelipidiumTM / TC v množství 2% je schopna výrazně modulovat syntézu lipidů rekonstruované epidermis, ale koktejl aminokyselin v množství 2% to nedokáže. RelipidiumTM / TC, patentovaná ingredience od společnosti BASFTM / TC, je jednou z (20) ingrediencí, které společnost SR Innovative Products Inc. používá při výrobě produktu VolubreastTM / MC.
 
 Vybledlé Strie A ZLEPŠENÍ VZHLEDU KŮŽE
 
Příznaky stárnutí se objevují nejen na obličeji, ale i na prsou, v dekoltu a na krku. Přípravek VolubreastTM / MC obsahuje patentovanou aktivní složku, která má pozoruhodné účinky při striích. Jakékoliv strie na prsou po opakované aplikaci přípravku VolubreastTM / MC postupně vyblednou (Viz výsledky testů dále v textu.). VAŠE POKOŽKA BUDE hladší, jemnější A BUDE vypadat mladší, znovu nabude pružnost a svěžest. Kromě toho díky bohatému obsahu antioxidantů pomáhá VolubreastTM / MC v boji proti příznakům stárnutí.
 
Prokázána účinnost proti striím
 
(Po 2 měsících používání)
 
Redukce strií - 72,5% (snížení vypuklosti strií)
 
* Klinické testy prováděné na 13 ženách.
 
Výsledky: Kontrola strií pomocí ultrazvuku a posouzení dermatologem. Společnost S.R. Innovative Products Inc. používá (více než) 20 ingrediencí při výrobě svého produktu VolubreastTM / MC, včetně látky RegistrilTM / MC, patentované ingredience od SedermaTM / MC.
 
Pokyny: Před použitím důkladně protřepejte. Přípravek nanášejte na čistou pokožku. Nasprejujte dostatečné množství na prsa, dekolt a krk, ráno a večer. Jemně vmasírujte od spodní části prsou směrem nahoru, po celé oblasti hrudníku až k bradě.
 
 VolubreastTM / MC dokáže viditelně zlepšit vzhled prsou, dekoltu a krku za 8 týdnů. Přípravek je lehký, hedvábný, nemastný a příjemný na dotek. Používejte každý den na prevenci a / nebo léčbu. Aktivní složky přípravku VolubreastTM / MC působí pouze na tukovou tkáň pokožky. Tento produkt nemá hormonální účinky, a proto se může používat i během menstruace a po menopauze.
 
POZOR: Nepoužívejte VolubreastTM / MC v těhotenství nebo během kojení. Přípravek nestříkejte do očí. Přípravek je určen pouze k zevnímu použití. Přerušte používání přípravku, pokud způsobuje podráždění kůže nebo vyrážku. Uchovávejte mimo dosah dětí.
 
 VYROBENY V KANADĚ.

Jsme výhradním dovozcem značky S.R. Innovative Products Inc. . Pro více informací o velkoobchodním ceníku nás kontaktujte na shopnet@shopnet.sk nebo tel: +421 905 860 281

Příslušenství k produktu VoluBreast 75 ml

K tomuto produktu zatím nebylo přidáno žádné příslušenství k dokoupení.


Máte dotaz k produktu VoluBreast 75 ml ?© 2010 - 2021 Svetkrasy.cz, vytvořilo MaM Multimedia, s.r.o.