hledej zboží:  

Podsekce:

FORMULA STICK, 30 ml.

FORMULA STICK, 30 ml.

Reparační a regenerační preparát k ošetření dekoltu a poprsí

Kolekce: Weyergans High Care AG
 
Dostupnost: skladom Viac informácii
 
Stará cena: 1 480,00 Kč
Nyní ušetříte: 90,00 Kč
Cena s DPH: 1 390,00 / ks
 
+ -
ks
Návrat

FORMULA STICK, 30 ml. - popis

Vlastnosti

FORMULA STICK je preparát s podobnými vlastnostmi jako Styler FORMULA a obsahuje kombinaci aktivních látek, bioaktivní sérum organického extraktu. Při intenzivní péče vyvolává regeneraci kolagenových a elastických vláken v tkáni, zpevnění a zesílení pokožky na poprsí a dekoltu.
FORMULA STYCK neobsahuje žádné emulgátory a jiné látky, které pokožku zbytečně zatěžují. Je vhodný na zpevňování ochablé pokožky větších ploch, jizev a strií. Patří k řadě výrobků speciálně určených pro ošetření a práci pomocí ultrazvuku, kde je možné dosahovat řady zajímavých kosmetických efektů a žádoucích výsledků.

Použití
Bez velkých časových nároků ho můžeme na začátek ošetřování zařadit do každodenní péče o tělo. První dva týdny aplikujeme přípravek dvakrát denně, pak jeden krát týdně. Nanášíme ho na čistou a odmaštěnou pokožku. kuličkovými aplikátorem rozetřeme přípravek rovnoměrně a hygienicky na ošetřované místo. Při ošetření vynecháme prsní bradavky.

Složení
Lecitin, bioaktivní extrakty (fibrostimulín), výtažek z břečťanu (Hedera helix), reparační komplex, lipozomy. Reparační komlex skládá z hodnotných bílkovin, které stimulují buňky v bazální vrstvě epidermis. Oba komplexy prvků jsou uzavřeny v lipozomy, pomocí kterých mohou účinné látky pronikat hlouběji do tkáně. Kombinací těchto prvků dochází k výraznému posílení a zpevnění tkáně, kůže je hladká a má zdravý vzhled.

Příslušenství k produktu FORMULA STICK, 30 ml.

K tomuto produktu zatím nebylo přidáno žádné příslušenství k dokoupení.


Máte dotaz k produktu FORMULA STICK, 30 ml. ?© 2010 - 2021 Svetkrasy.cz, vytvořilo MaM Multimedia, s.r.o.