hledej zboží:  

Podsekce:

Styler FORMULA - AMPULLEN, 5x5 ml

Styler FORMULA - AMPULLEN, 5x5 ml

Tělový reparační a regenerační preparát ke zpevnění ochablé pokožky na celém těle

Kolekce: Weyergans High Care AG
 
Dostupnost: skladom Viac informácii
 
Stará cena: 1 620,00 Kč
Nyní ušetříte: 270,00 Kč
Cena s DPH: 1 350,00 / ks
 
+ -
ks
Návrat

Styler FORMULA - AMPULLEN, 5x5 ml - popis

Vlastnosti

Styler FORMULA je lipozomové preparát obsahující kombinaci aktivních látek, a to bioaktivní sérum (tzv. fibrostimulín) a reparační komplex, který obsahuje organické výtažky bohaté na biologické prvky. Podporuje činnost fibroblastů, buněk produkujících kolagen a elastin. Výsledkem je regenerace kolagenových a elastických vláken v tkáni, zpevnění a zesílení tkáně, zvýšení pružnosti a hydratační schopnosti pokožky.
Styler FORMULA zpevňuje ochablou pokožku zvlášť na vnitřní straně stehen, břiše a prsou. Vyhlazuje vrásky na obličeji, dekoltu a strie. Podporuje činnost fyziologické svalové pumpy, tedy i odvod zplodin metabolismu.

Použití
Používáme ho ve formě kúry (10-15 aplikací). Nanášíme jednou denně na ochablé partie. Opatrně nálem ampulku a preparát nalijeme do dlaně. Nanášíme ho špičkami prstů na očištěnou pokožku a lehkým poklepáváním ho vtíráme. Po pěti minutách je přípravek vstřebán, můžeme pokračovat v dalším ošetření a nanášení jiných přípravků. Pokud preparát nespotřebujeme celý na jedno použití, ampulku uzavřeme např. tamponem a můžeme ho skladovat několik dní při běžné pokojové teplotě. Modré zabarvení výrobku jej chrání před UV zářením.
Účinek přípravku se začne projevovat za dva až tři dny po první aplikaci. Pokud se Styler FORMULA používá ve spojení s ruční nebo mechanickou lymfodrenáží, je třeba zvýšit tlak.

Složení
Lecitin, Bioaktivní extrakty (fibrostimulín), Výtažek z břečťanu (Hedera helix, Reparační komplex, lipozomy

Příslušenství k produktu Styler FORMULA - AMPULLEN, 5x5 ml

K tomuto produktu zatím nebylo přidáno žádné příslušenství k dokoupení.


Máte dotaz k produktu Styler FORMULA - AMPULLEN, 5x5 ml ?© 2010 - 2021 Svetkrasy.cz, vytvořilo MaM Multimedia, s.r.o.