hledej zboží:  

SUPER PRSA + štíhlá linie 180 tobolek + SUPER PRSA KRÉM + CeluSTOP

SUPER PRSA + štíhlá linie 180 tobolek + SUPER PRSA KRÉM + CeluSTOP

Výživový doplněk Super PRSA + štíhlá linie je bezpečná a Přirozená cesta ke zvětšení a zpevnění Vašich pršut bez nebezpečí, které s sebou přinášejí plastické operace. Super PRSA krém je Přirozená a bezpečná cesta ke zvětšení objemu a zpevnění Vašich pršut. A nejen to, jedinečné složení Super PRSA krému se nejenže postará o objem a dokonalý tvar Vašich pršut, ale Svým působenými Vám takové pomůže udržet mladistvý vzhled pokožky Vašich pršut a dekoltu. Další nezanedbatelnou benefitem, který Vám Super PRSA krém přinesu je, že adekvátně se zvětšení objemu Vašich pršut porostů i Vaše sebevědomí a budete se cítit celkově jistější a přitažlivější. První výsledky Jsou pozorovatelé doposud po 20-30 dnech POUŽÍVÁNÍ Super PRSA krému. CeluSTOP krém je Vaším Spolehlivý a vysoce účinným pomocníkem v boji proti celulitidě a ochablého pokožce. Speciálně formulované složení nejenže napomáhá odstranění pomerančové pokožky z Vašich stehen, břicha a sedacích partií, ale takové odbourává tuky a působil Zeštíhlující. CeluSTOP krém zlepšuje prokrvení pokožky, čímpak způsob Její napnutí a zpevnění, zlepšeným prokrvením takové napomáhá vyplavování toxinu z pokožky. Vysoce účinné složení CeluSTOP krému je formulovaná na základě nejnovějších vědeckého výzkumu v oblasti péče o ženskou pokožku a dlouhodobě testování. CeluSTOP krém je kombinací bylinných výtažky a oleje, doplněn o další vysoce účinné látky, které synergickým efektem působí na odstranění celulitidy a zeštíhleným Vaší postavy.

Kolekce: Imperial Vitamins
 
Dostupnost: skladom Viac informácii
 
Cena s DPH: 2 625,00 / ks
 
+ -
ks
Návrat

SUPER PRSA + štíhlá linie 180 tobolek + SUPER PRSA KRÉM + CeluSTOP - popis

Výživový doplněk Super PRSA + štíhlá linie je bezpečná a přirozená cesta ke zvětšení a zpevnění Vašich prsů bez nebezpečí, které s sebou přinášejí plastické operace . Patentovaná kombinace aktivních látek a výtažků z rostlin obsahujících fytoestrogeny , působí na Váš organismus podobně jako přirozené ženské hormony - estrogeny. Fytoestrogeny mohou chránit prsní tkáň před poškozením, které by mohlo při dlouhodobém působení nakonec vést k těžkým onemocněním (jako je rakovina). Přípravek má také příznivé účinky na formování ženské postavy - přispívá k regulaci tělesné hmotnosti. Působí pozitivně na pokožku obličeje a dekoltu - podporuje napnutí pokožky a pomáhá potlačovat tvorbu akné, také přispívá ke zmírnění příznaků klimakteria. Příznivě působí i na úpravu pravidelnosti menstruačního cyklu a stará se o zmírnění menstruačních bolestí.

Doporučené denní dávkování:

3 tobolky denně po jídle. Při pravidelném a dlouhodobém užívání se zvyšuje účinek doplňku stravy. Maximální denní dávka je 3 tobolky. Pro dosažení optimálních a trvalých výsledků doporučujeme využívat jedno startovací balení (1 x 30 tobolek) a následně doporučujeme využívat dvě pokračovací balení (2 x 90 tobolek). Po využívání počáteční kúry je nutné pro udržení optimálních výsledků každých 6 měsíců využívat udržovací dávku (1 x 90 tobolek).

Upozornění:

výživový doplněk Super PRSA + štíhlá linie není určen pro děti. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Výživový doplněk se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Uskladňujte mimo dosah malých dětí. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Výživový doplněk neužívejte po datu minimální trvanlivosti uvedeném na obalu.

Skladování:

Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě 5-25 ° C. Výživový doplněk nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Příslušenství k produktu SUPER PRSA + štíhlá linie 180 tobolek + SUPER PRSA KRÉM + CeluSTOP

K tomuto produktu zatím nebylo přidáno žádné příslušenství k dokoupení.


Máte dotaz k produktu SUPER PRSA + štíhlá linie 180 tobolek + SUPER PRSA KRÉM + CeluSTOP ?© 2010 - 2021 Svetkrasy.cz, vytvořilo MaM Multimedia, s.r.o.