hledej zboží:  

SUPER PRSA + ŠTÍHLÁ LINIE 30 TOBOLEK + SUPER PRSA KRÉM 120 ml

SUPER PRSA + ŠTÍHLÁ LINIE 30 TOBOLEK + SUPER PRSA KRÉM 120 ml

Výživový doplněk Super PRSA + štíhlá linie je bezpečná a přirozená cesta ke zvětšení a zpevnění Vašich prsů bez nebezpečí, které s sebou přinášejí plastické operace. Super PRSA krém je přirozená a bezpečná cesta ke zvětšení objemu a zpevnění Vašich prsů. A nejen to, jedinečné složení Super PRSA krému se nejenže postará o objem a dokonalý tvar Vašich prsů, ale svým působením Vám také pomůže udržet mladistvý vzhled pokožky Vašich prsů a dekoltu. Dalším nezanedbatelným benefitem, který Vám Super PRSA krém přinese je, že adekvátně se zvětšením objemu Vašich prsů poroste i Vaše sebevědomí a budete se cítit celkově jistější a přitažlivější. První výsledky jsou pozorovatelné již po 20-30 dnech používání Super PRSA krému.

Kolekce: Imperial Vitamins
 
Dostupnost: skladom Viac informácii
 
Cena s DPH: 1 120,00 / ks
 
+ -
ks
Návrat

SUPER PRSA + ŠTÍHLÁ LINIE 30 TOBOLEK + SUPER PRSA KRÉM 120 ml - popis

Výživový doplněk Super PRSA + štíhlá linie je bezpečná a přirozená cesta ke zvětšení a zpevnění Vašich prsů bez nebezpečí, které s sebou přinášejí plastické operace. Patentovaná kombinace aktivních látek a výtažků z rostlin obsahujících fytoestrogeny , působí na Váš organismus podobně jako přirozené ženské hormony - estrogeny. Fytoestrogeny mohou chránit prsní tkáň před poškozením, které by mohlo při dlouhodobém působení nakonec vést k těžkým onemocněním (jako je rakovina). Přípravek má také příznivé účinky na formování ženské postavy - přispívá k regulaci tělesné hmotnosti. Působí pozitivně na pokožku obličeje a dekoltu - podporuje napnutí pokožky a pomáhá potlačovat tvorbu akné, také přispívá ke zmírnění příznaků klimakteria. Příznivě působí i na úpravu pravidelnosti menstruačního cyklu a stará se o zmírnění menstruačních bolestí.

Doporučené denní dávkování:

3 tobolky denně po jídle. Při pravidelném a dlouhodobém užívání se zvyšuje účinek doplňku stravy. Maximální denní dávka je 3 tobolky. Pro dosažení optimálních a trvalých výsledků doporučujeme využívat jedno startovací balení (1 x 30 tobolek) a následně doporučujeme využívat dvě pokračovací balení (2 x 90 tobolek). Po využívání počáteční kúry je nutné pro udržení optimálních výsledků každých 6 měsíců využívat udržovací dávku (1 x 90 tobolek).

Upozornění:

výživový doplněk Super PRSA + štíhlá linie není určen pro děti. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Výživový doplněk se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Uskladňujte mimo dosah malých dětí. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Výživový doplněk neužívejte po datu minimální trvanlivosti uvedeném na obalu.

Skladování:

Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě 5-25 ° C. Výživový doplněk nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Příslušenství k produktu SUPER PRSA + ŠTÍHLÁ LINIE 30 TOBOLEK + SUPER PRSA KRÉM 120 ml

K tomuto produktu zatím nebylo přidáno žádné příslušenství k dokoupení.


Máte dotaz k produktu SUPER PRSA + ŠTÍHLÁ LINIE 30 TOBOLEK + SUPER PRSA KRÉM 120 ml ?© 2010 - 2021 Svetkrasy.cz, vytvořilo MaM Multimedia, s.r.o.